ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - SAHİPSİZ HAYVANLAR CAN DOSTU SEDAT PEKER'İNİ KAYBETTİ      - GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR      - ADANA’NIN GURURU AĞAR YİNE BAŞKAN!      - YEZD ÇÖLLER KENTİ GİBİ      - ABD-Meksika Sınırında 15 Ton Uyuşturucu Yakalandı      - TEMAYÜL DEĞİL, SANKİ FUAR ALANIYDI!       ] Tarih :
 TEMAYÜL DEĞİL, SANKİ FUAR ALANIYDI! / 3/1/2015 YEZD ÇÖLLER KENTİ GİBİ / 3/1/2015 ADANA’NIN GURURU AĞAR YİNE BAŞKAN! / 3/1/2015 GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR / 3/1/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.5077 2.5123
EUR 2.8148 2.8198
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 155
Bugün Gelen:8299
Toplam Ziyaret :9287219
   FAYDALI ADRESLER
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Çukurova’dan Sonra İstanbul’da

Avrupalılar dişleri bizlere emanet…
Adana ve Mersin illerinde Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti veren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, artık hizmetlerine İstanbulda da devam edecek. Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR’un yaptığı açılışa Maltepe ve civar ilçelerden gelenlerin ilğisi büyüktü.Açılışta konuşma yapan Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR İlçede hizmet sektörünün genişletilmesine ve yeni iş olanaklarının yaratılmasında önemli bir faktör olan Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucularına teşekkür ederim. Merkezin kurucuları Dt. Semra ALPER ve Dt.Bülent ALPER, 20 yıla aşkın çalışma hayatında elde ettikleri tecrübe ve hizmet ağlarını, Çukurova Bölgesinden sonra, İstanbula taşıdıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Maltepede ki merkezde vatandaşlarımızın dışında Avrupalılara da hizmet verilecek.
Hükümet politikaları içerisinde önemli yere sahip olan Sağlık Turizmi Sektörünün gelişimi ve yabancı hastaların Türkiye’de Diş Tedavilerini yaptırması için, yurtdışında da hizmet ağlarını genişletme çabası içerisinde olan grup, günümüze kadar Avrupa da faklı zamanlarda yaptıkları, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem vermiştir.
Maltepe de Bağdat Caddesinde 287 numarada , uzun hazırlık döneminde sonra hizmete giren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığının Yaşam Kalitesindeki önemi hakkında halkı ve özellikle çocukları bilinçlendiren sosyal projelerine, Çukurova Bölgesinde olduğu gibi İstanbulda devam edeceklerini belirten Diş Hekimi Sn. Bülent ALPER açılışlarına ilği gösteren yetkili ve katılımcılara teşekkür etti.
 


Haber Tarihi : 9/21/2012

Okunma Sayısı : 1888


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
Av.Uçar Erdal Kaç Vekil Eder
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
Günep İnşaat Göz dolduruyor
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
İnsan-Toprak İlişkileri ve 5 Aralık Dünya Toprak Günü
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
BAHÇELİ DANIŞMANLARINI DEĞİŞTİRMELİ
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
ALLAH İLE ARANIZ NASIL?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Tarkan Kullanılıyor mu?
Erdal Özduran Erdal Özduran
Ülkemizde Toprak Reformu Ne Zaman Adam Gibi Yapılacak
Murat DORUK Murat DORUK
ADAYCIKLAR
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.