ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - IŞİD'in Elindeki 49 Rehine Kurtarıldı      - Davutoğlu bugün bayram...      - Rusya'nın internet savaş hazırlığı      - Seyhan Belediyesi Kaçak Bir İşyerini Yıktı       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ II. / 9/20/2014 İŞTE SELANİK VE SOFİA / 9/20/2014 ADANA'DA RAMAZAN AĞAR RÜZGARI ESTİ / 9/20/2014 MEVZUAT ADAMI İŞ BAŞINDA  / 9/20/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.2232 2.2272
EUR 2.8624 2.8675
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 842
Bugün Gelen:7028
Toplam Ziyaret :8030895
   FAYDALI ADRESLER
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Çukurova’dan Sonra İstanbul’da

Avrupalılar dişleri bizlere emanet…
Adana ve Mersin illerinde Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti veren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, artık hizmetlerine İstanbulda da devam edecek. Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR’un yaptığı açılışa Maltepe ve civar ilçelerden gelenlerin ilğisi büyüktü.Açılışta konuşma yapan Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR İlçede hizmet sektörünün genişletilmesine ve yeni iş olanaklarının yaratılmasında önemli bir faktör olan Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucularına teşekkür ederim. Merkezin kurucuları Dt. Semra ALPER ve Dt.Bülent ALPER, 20 yıla aşkın çalışma hayatında elde ettikleri tecrübe ve hizmet ağlarını, Çukurova Bölgesinden sonra, İstanbula taşıdıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Maltepede ki merkezde vatandaşlarımızın dışında Avrupalılara da hizmet verilecek.
Hükümet politikaları içerisinde önemli yere sahip olan Sağlık Turizmi Sektörünün gelişimi ve yabancı hastaların Türkiye’de Diş Tedavilerini yaptırması için, yurtdışında da hizmet ağlarını genişletme çabası içerisinde olan grup, günümüze kadar Avrupa da faklı zamanlarda yaptıkları, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem vermiştir.
Maltepe de Bağdat Caddesinde 287 numarada , uzun hazırlık döneminde sonra hizmete giren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığının Yaşam Kalitesindeki önemi hakkında halkı ve özellikle çocukları bilinçlendiren sosyal projelerine, Çukurova Bölgesinde olduğu gibi İstanbulda devam edeceklerini belirten Diş Hekimi Sn. Bülent ALPER açılışlarına ilği gösteren yetkili ve katılımcılara teşekkür etti.
 


Haber Tarihi : 9/21/2012

Okunma Sayısı : 1663


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
BAKANA SORMAK İSTERDİM
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
BIRAKALIM ÖLSÜNLER Mİ?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Çalışma Şartları ve Özlükler Akademi ve Bilimin Altyapısını Oluşturmaktadır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
KİMİN KILICINI SALLIYORSUNUZ?
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
KEŞKE MECZUB OLSANIZ.
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
İSLAM’IN HAYVANLAR ALEMİNE BAKIŞI IV
Erdal Özduran Erdal Özduran
TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR
Murat DORUK Murat DORUK
ACEMİ ASKER
Tolga ÇAĞLAR Tolga ÇAĞLAR
ZEYDAN KARALAR'A İLK ELEŞTRİ GAZETECİ ARMAĞAN KABAKLI'DAN GELDİ
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.