ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Obama, Rusya'nın Sözlerini Tutacağından Şüpheli      - Aziz Yıldırım hapis cezasıyla ilgili konuştu!       - Kenan Işık'tan üzücü haber!       - İki Japon Bankası Ruslara Kredi Vermeyi Durdurdu      - Asgari Ücrette Ayrım Kalktı      - Adana'da Yeni Bulvar Açılması İçin Başlatılan Yıkımlar Sürüyor      - Cihat için gidip evlendiler!      - Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 200 Bin Liralık Tazminat Davası      - Bu fotoğrafa tepki yağıyor!        ] Tarih :
TOLEDO BİR BAŞKA GÜZEL / 4/21/2014 KADINA VE DOLAYSIYLA TOPLUMA KARŞI ŞİDDETİN ÇÖZÜMÜNDE; BİREY-TOPLUM-KURUM ELE ELE, KADIN-ERKEK-ÇOCUK EL ELE / 4/21/2014 MECLİSTE MHP-CHP İTTİFAKI! / 4/21/2014 ADANA'NIN ÖZLEDİĞİ TABLO! / 4/21/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.1284 2.1322
EUR 2.9411 2.9464
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 450
Bugün Gelen:2627
Toplam Ziyaret :6891871
   FAYDALI ADRESLER
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Çukurova’dan Sonra İstanbul’da

Avrupalılar dişleri bizlere emanet…
Adana ve Mersin illerinde Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti veren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, artık hizmetlerine İstanbulda da devam edecek. Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR’un yaptığı açılışa Maltepe ve civar ilçelerden gelenlerin ilğisi büyüktü.Açılışta konuşma yapan Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR İlçede hizmet sektörünün genişletilmesine ve yeni iş olanaklarının yaratılmasında önemli bir faktör olan Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucularına teşekkür ederim. Merkezin kurucuları Dt. Semra ALPER ve Dt.Bülent ALPER, 20 yıla aşkın çalışma hayatında elde ettikleri tecrübe ve hizmet ağlarını, Çukurova Bölgesinden sonra, İstanbula taşıdıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Maltepede ki merkezde vatandaşlarımızın dışında Avrupalılara da hizmet verilecek.
Hükümet politikaları içerisinde önemli yere sahip olan Sağlık Turizmi Sektörünün gelişimi ve yabancı hastaların Türkiye’de Diş Tedavilerini yaptırması için, yurtdışında da hizmet ağlarını genişletme çabası içerisinde olan grup, günümüze kadar Avrupa da faklı zamanlarda yaptıkları, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem vermiştir.
Maltepe de Bağdat Caddesinde 287 numarada , uzun hazırlık döneminde sonra hizmete giren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığının Yaşam Kalitesindeki önemi hakkında halkı ve özellikle çocukları bilinçlendiren sosyal projelerine, Çukurova Bölgesinde olduğu gibi İstanbulda devam edeceklerini belirten Diş Hekimi Sn. Bülent ALPER açılışlarına ilği gösteren yetkili ve katılımcılara teşekkür etti.
 


Haber Tarihi : 9/21/2012

Okunma Sayısı : 1531


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
CİNAYETLERDEN KADIRNLAR MI SORUMLU?
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
FESTİVAL KADÜK MÜ KALDI?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Üniversite ve Bilim İnsanı Kimliği Üzerine
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
PARALEL ÇETE’NİN YAPACAĞI EN İYİ ŞEY KENDİNİ TASFİYE ETMEK
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
HER ŞEYİ YOKTAN VAR EDEN VE BİZİ YARATAN ALLAHA İNANIYORSAK,
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
HAYAT BİZLERE ZOR
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.