ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Güneydoğu Asya'da "İlaca Karşı Dirençli Sıtma Paraziti" Yayılıyor      - Fed, Tahvil Alımını 25 Milyar Dolara İndirdi      - Murat Göğebakan'ın Son Fotoğrafı      - İsrail: BM Okuluna Saldırı Tarafımızdan Düzenlendiyse, Özür Dileriz      - BALCILAR: BAYRAMA BURUK GİRİYORUZ      - ADANA'NIN ÖZLEDİĞİ TABLO      - HÜSEYİN SÖZLÜ VE KURMAYLARI      - BU ADAMI KİM BURAYA SOKTU?       ] Tarih :
ADANA'NIN ÖZLEDİĞİ TABLO / 7/31/2014 BALCILAR: BAYRAMA BURUK GİRİYORUZ / 7/31/2014 TEPEDE KURULAN ŞEHİR AKROPOLİS / 7/31/2014 BELEDİYELERİ ELEKTRİK ÇARPTI / 7/31/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.1333 2.1371
EUR 2.856 2.8611
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 693
Bugün Gelen:5843
Toplam Ziyaret :7686307
   FAYDALI ADRESLER
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Çukurova’dan Sonra İstanbul’da

Avrupalılar dişleri bizlere emanet…
Adana ve Mersin illerinde Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti veren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, artık hizmetlerine İstanbulda da devam edecek. Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR’un yaptığı açılışa Maltepe ve civar ilçelerden gelenlerin ilğisi büyüktü.Açılışta konuşma yapan Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR İlçede hizmet sektörünün genişletilmesine ve yeni iş olanaklarının yaratılmasında önemli bir faktör olan Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucularına teşekkür ederim. Merkezin kurucuları Dt. Semra ALPER ve Dt.Bülent ALPER, 20 yıla aşkın çalışma hayatında elde ettikleri tecrübe ve hizmet ağlarını, Çukurova Bölgesinden sonra, İstanbula taşıdıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Maltepede ki merkezde vatandaşlarımızın dışında Avrupalılara da hizmet verilecek.
Hükümet politikaları içerisinde önemli yere sahip olan Sağlık Turizmi Sektörünün gelişimi ve yabancı hastaların Türkiye’de Diş Tedavilerini yaptırması için, yurtdışında da hizmet ağlarını genişletme çabası içerisinde olan grup, günümüze kadar Avrupa da faklı zamanlarda yaptıkları, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem vermiştir.
Maltepe de Bağdat Caddesinde 287 numarada , uzun hazırlık döneminde sonra hizmete giren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığının Yaşam Kalitesindeki önemi hakkında halkı ve özellikle çocukları bilinçlendiren sosyal projelerine, Çukurova Bölgesinde olduğu gibi İstanbulda devam edeceklerini belirten Diş Hekimi Sn. Bülent ALPER açılışlarına ilği gösteren yetkili ve katılımcılara teşekkür etti.
 


Haber Tarihi : 9/21/2012

Okunma Sayısı : 1627


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
YA SONRA...
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
OKUMA YAZMASI OLMAYANLAR NASIL OY KULLANACAK?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
2014 Yılı ÖSYM Yerleştirme Sonucu Bölümlerin Yerleşen Öğrenci Kontenjanları Ve Puanları
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
AĞLAMAYIN; SONUÇLARINA KATLANACAKSINIZ
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
KADİR GECESİ İNSAN NASIL KURTULUŞA ULAŞTIRIR;
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
İSLAM'IN HAYVANLAR ALEMİNE BAKIŞI II
Murat DORUK Murat DORUK
ÇADIR
Tolga ÇAĞLAR Tolga ÇAĞLAR
SİNEKLİ CENNET
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.