ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Basketbolda Doğa Koleji, Dünya Şampiyonu Oldu      - Bulgaristan, 1915 Olaylarına "Toplu Katliam" Dedi       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ (son) / 4/26/2015 Doruk Yazdı, özsüt Geri Adım Attı / 4/26/2015 Muharrem Varlı: Yereldeki Başarıyı Yakalamalıyız / 4/26/2015 Büyükşehir ve ilçe belediyelerden ağaç kesiminde; ORTAK HAREKET / 4/26/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.722 2.7269
EUR 2.9553 2.9606
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 330
Bugün Gelen:1258
Toplam Ziyaret :9634022
   FAYDALI ADRESLER
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Çukurova’dan Sonra İstanbul’da

Avrupalılar dişleri bizlere emanet…
Adana ve Mersin illerinde Ağız Ve Diş Sağlığı hizmeti veren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, artık hizmetlerine İstanbulda da devam edecek. Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR’un yaptığı açılışa Maltepe ve civar ilçelerden gelenlerin ilğisi büyüktü.Açılışta konuşma yapan Maltepe İlçe Kaymakamı Ahmet OKUR İlçede hizmet sektörünün genişletilmesine ve yeni iş olanaklarının yaratılmasında önemli bir faktör olan Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kurucularına teşekkür ederim. Merkezin kurucuları Dt. Semra ALPER ve Dt.Bülent ALPER, 20 yıla aşkın çalışma hayatında elde ettikleri tecrübe ve hizmet ağlarını, Çukurova Bölgesinden sonra, İstanbula taşıdıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.
Özel Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Maltepede ki merkezde vatandaşlarımızın dışında Avrupalılara da hizmet verilecek.
Hükümet politikaları içerisinde önemli yere sahip olan Sağlık Turizmi Sektörünün gelişimi ve yabancı hastaların Türkiye’de Diş Tedavilerini yaptırması için, yurtdışında da hizmet ağlarını genişletme çabası içerisinde olan grup, günümüze kadar Avrupa da faklı zamanlarda yaptıkları, tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerine de büyük önem vermiştir.
Maltepe de Bağdat Caddesinde 287 numarada , uzun hazırlık döneminde sonra hizmete giren Akdeniz Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığının Yaşam Kalitesindeki önemi hakkında halkı ve özellikle çocukları bilinçlendiren sosyal projelerine, Çukurova Bölgesinde olduğu gibi İstanbulda devam edeceklerini belirten Diş Hekimi Sn. Bülent ALPER açılışlarına ilği gösteren yetkili ve katılımcılara teşekkür etti.
 


Haber Tarihi : 9/21/2012

Okunma Sayısı : 1930


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
VAZGEÇİLMEZLER
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
Portakal Çiçeği Karnavalı
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
YGS Sonuçları Kötüydü, Şimdi Daha Kötü: Öğrencilerin %5’i Üniversite Düzeyinde Sayılır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
100 YILLIK BÜYÜK YALAN
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
İNSANIN DÜNYADA YAŞADIĞI HER ANI İMTİHANDIR;
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Sevgi Ağır Bassın Ne Olur
Erdal Özduran Erdal Özduran
Ülkemizde Toprak Reformu Ne Zaman Adam Gibi Yapılacak
Murat DORUK Murat DORUK
DEVLETİN MEMURU KULLANILIYOR MU?
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.