ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Obama "Soykırım" Demedi      - Seyhan’da kaçak ve riskli binalara göz açtırılmıyor      - 59 Bin Hacı Adayına, Meningokok Bakterisine Karşı Aşı Yapılacak       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ (son) / 4/25/2015 Doruk Yazdı, özsüt Geri Adım Attı / 4/25/2015 Muharrem Varlı: Yereldeki Başarıyı Yakalamalıyız / 4/25/2015 Büyükşehir ve ilçe belediyelerden ağaç kesiminde; ORTAK HAREKET / 4/25/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.722 2.7269
EUR 2.9553 2.9606
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 526
Bugün Gelen:1218
Toplam Ziyaret :9627428
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 416


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
VAZGEÇİLMEZLER
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
Portakal Çiçeği Karnavalı
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
YGS Sonuçları Kötüydü, Şimdi Daha Kötü: Öğrencilerin %5’i Üniversite Düzeyinde Sayılır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
100 YILLIK BÜYÜK YALAN
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
İNSANIN DÜNYADA YAŞADIĞI HER ANI İMTİHANDIR;
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Sevgi Ağır Bassın Ne Olur
Erdal Özduran Erdal Özduran
Ülkemizde Toprak Reformu Ne Zaman Adam Gibi Yapılacak
Murat DORUK Murat DORUK
DEVLETİN MEMURU KULLANILIYOR MU?
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.