ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ      - Suriye Helikopteri Katliam Yaptı      - Şarkıcı Ciguli, Hayatını Kaybetti      - MHP tezkere için kararını verdi!       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ / 11/1/2014 MÜLKİYELİ’NİN CV’Sİ BELEDİYE’DEN GEÇTİ Mİ?  / 11/1/2014 BİR HABER, 6 FARKLI YAKLAŞIM / 11/1/2014 TERİM VE SÖZLÜ ÜÇ,BEŞ  LAFIN BELİNİ KIRDILAR / 11/1/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.2027 2.2067
EUR 2.7662 2.7712
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 34
Bugün Gelen:4081
Toplam Ziyaret :8311247
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 366


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
CUMHURİYET VE UMUT
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
ÇEVREMİZDEKİ İNSANLAR
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Çalışma Şartları ve Özlükler Akademi ve Bilimin Altyapısını Oluşturmaktadır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
BU KAFADAN SADECE MARAZA ÇIKAR
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
SİZ ZİKİRİ NE SANIYORSUNUZ Kİ?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
HERKES HADDİNİ BİLECEK
Erdal Özduran Erdal Özduran
Yüce Türk Milleti, Devletine Sonuna Kadar Güveniyor.
Murat DORUK Murat DORUK
KÖMÜR KARASI-ÖMÜR YARASI
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
MÜLKİYELİ’NİN CV’Sİ BELEDİYE’DEN GEÇTİ Mİ?
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.