ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Merkez Bankası Bugün Faiz Kararı İçin Toplanıyor      - ADANASPOR’A SÖZLÜ’DEN DESTEK SÖZÜ      - Ermeniler Sözde Soykırımın Yıl Dönümünde Türk Bayrağı Yaktı      - Gül: "Kurallar İçinde Demokratik Şartlarda Cumhurbaşkanı Seçilecektir"       ] Tarih :
FATİH ÇEKİRGE YAZIYOR, TUHAF BİR PROTOKOL HİKAYESİ / 4/25/2014 TOLEDO BİR BAŞKA GÜZEL / 4/25/2014 KADINA VE DOLAYSIYLA TOPLUMA KARŞI ŞİDDETİN ÇÖZÜMÜNDE; BİREY-TOPLUM-KURUM ELE ELE, KADIN-ERKEK-ÇOCUK EL ELE / 4/25/2014 MECLİSTE MHP-CHP İTTİFAKI! / 4/25/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.1387 2.1425
EUR 2.9568 2.9622
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 823
Bugün Gelen:1655
Toplam Ziyaret :6926991
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 291


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
CİNAYETLERDEN KADIRNLAR MI SORUMLU?
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
FESTİVAL KADÜK MÜ KALDI?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Üniversite ve Bilim İnsanı Kimliği Üzerine
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
MHP’Yİ DÜŞÜNMEK-1
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
HER ŞEYİ YOKTAN VAR EDEN VE BİZİ YARATAN ALLAHA İNANIYORSAK,
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
HAYAT BİZLERE ZOR
Murat DORUK Murat DORUK
Ata (ma)
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.