ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Fenerbahçe Genç Takımı, Hükmen Yenik Sayılacak      - G-20 zirvesi için özel araç filosu      - Yeni Kimlik Kartları 2015 Sonuna Kadar Hazır      - Vekaletle Kesilecek Kurbanlık Fiyatları Belli Oldu      - Türkiye Bölünüyor, Yeni Bir Devlet Kuruluyor!       ] Tarih :
ADANA'NIN EN BAŞARILI SİYASETÇİSİ / 9/2/2014 ADANA ÖRNEK BİR KENT OLACAK / 9/2/2014 ATİNA'YA DEVAM / 9/2/2014 İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ / 9/2/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.1673 2.1712
EUR 2.8435 2.8486
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 1415
Bugün Gelen:9094
Toplam Ziyaret :7900005
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 347


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
SESSİZ ÇIĞLIK
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
YAK GİTSİN, CEZASI NE Kİ?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
PROF. DR. NİMET ÖZDAŞ'IN VEFATI VE BİLİM POLİTKASINA KATKILARI
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
GÜNDEMİ TATİLE YEDİRDİM
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
ÇOK SEVİYORUM DİYE BARİ YALAN SÖYLEMEYİN!
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
İSLAM’IN HAYVANLAR ALEMİNE BAKIŞI III
Murat DORUK Murat DORUK
ACEMİ ASKER
Tolga ÇAĞLAR Tolga ÇAĞLAR
ZEYDAN KARALAR'A İLK ELEŞTRİ GAZETECİ ARMAĞAN KABAKLI'DAN GELDİ
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.