ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Ölümden Başka Her Derde Deva      - Türkiye IŞİD ile mücadele listesinde neden yok?      - LÖSEV TIR DOLUSU YARDIMLA ADANA’YA GELİYOR!      - BAŞKAN SÖZLÜ MÜJDEYİ VERDİ       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ II. / 9/18/2014 İŞTE SELANİK VE SOFİA / 9/18/2014 ADANA'DA RAMAZAN AĞAR RÜZGARI ESTİ / 9/18/2014 MEVZUAT ADAMI İŞ BAŞINDA  / 9/18/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.2223 2.2263
EUR 2.8623 2.8674
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 1219
Bugün Gelen:6844
Toplam Ziyaret :8015810
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 352


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
BAKANA SORMAK İSTERDİM
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
BIRAKALIM ÖLSÜNLER Mİ?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Çalışma Şartları ve Özlükler Akademi ve Bilimin Altyapısını Oluşturmaktadır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
KİMİN KILICINI SALLIYORSUNUZ?
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
ALLAH'IN LÜTFU
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
İSLAM’IN HAYVANLAR ALEMİNE BAKIŞI IV
Erdal Özduran Erdal Özduran
TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR
Murat DORUK Murat DORUK
ACEMİ ASKER
Tolga ÇAĞLAR Tolga ÇAĞLAR
ZEYDAN KARALAR'A İLK ELEŞTRİ GAZETECİ ARMAĞAN KABAKLI'DAN GELDİ
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.