ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - ABD: Savaş Gemilerimiz Yemen'deki Duruma Karşılık Vermeye Hazır      - Falcao: Fenerbahçe'den Teklif Aldım      - Esad, ABD ile Diyaloğa Açık Olduğu Mesajını Verdi       ] Tarih :
STK’lardan Ak Parti Adaylarına büyük ilgi / 3/28/2015 İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ YEZD  / 3/28/2015 ADANA'NIN VEDAT GÜNDOĞAN'I / 3/28/2015 ÇUKUROVA'NIN GÜR SESİ SAHADA! / 3/28/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.6107 2.6154
EUR 2.8292 2.8343
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 91
Bugün Gelen:542
Toplam Ziyaret :9445220
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 412


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
Hz. EBU-ZER
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
Müsaitim
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
YGS Sonuçları Kötüydü, Şimdi Daha Kötü: Öğrencilerin %5’i Üniversite Düzeyinde Sayılır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
İYİ Kİ ÜÇ DÖNEM SINIRI VAR
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
SEVGİ GÖRECELİ BİR KAVRAM. SİZ, EVET SİZ, KALBİNİZDE SEVGİ TAŞIYORMUSUNUZ?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Türkiye Jokey Kulubü ne yapmaya çalışıyor?
Erdal Özduran Erdal Özduran
Ülkemizde Toprak Reformu Ne Zaman Adam Gibi Yapılacak
Murat DORUK Murat DORUK
ADAYCIKLAR
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.