ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - ABD ve IŞİD'den Kobani Açıklaması      - IŞİD Bir Kişiyi Yüksek Binadan Aşağı Atarak İdam Etti      - Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÖNÜ (ŞİRAZ) / 2/1/2015 Cola’ya rakip Portakal geliyor! / 2/1/2015 ÇUGİAD YİNE YAPTI YAPACAĞINI / 2/1/2015 İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ (ŞİRAZ) / 2/1/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.4176 2.4219
EUR 2.7397 2.7446
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 738
Bugün Gelen:4371
Toplam Ziyaret :9062067
   FAYDALI ADRESLER
ADANA’NIN GÜÇLÜ GAZETESİ TOROS!

Adana’nın yerel gazetelerinden Toros Gazetesi tam gaz hedefine doğru koşuyor. Toros Gazetesi sahibi Erden Arat, oğulları Atilla ve Hüseyin Arat ile ortaklaşa yürüttükleri gazetelerinde, kadrolarına birbirinden ünlü isimler kattılar. Yılların eskitemediği bir numaralı gazeteci duayen Erol Karataş, İsmail Çevik ve Öner Yüzer’in yanı sıra, gazeteci muhabir Murat Gegin, spor muhabiri Hamza Güngör ve gazetenin mutfağında Ahmet Kırmzıdal ve Sekrater Sevda Pekuçar ile birbirinden ilginç haberlere imza atarak Adana gündemini belirliyorlar.

Erden Arat’ı tanımayan yok, eski bir sporcu, ikinci hayatına gazeteci olarak devam ediyor. Toros gazetesinin sahibi olan Erden Arat oğlu Atilla ve küçük oğlu Hüseyin Arat’ı da yetiştirerek tam gazeteci yaptı.
Adana’nın yerel gazeteleri artık güçleniyor. Bunlardan biride hem kendini, hem binasını hem de kadrosunu yenileyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Adana’nın en güçlü kalemlerini yanına alan Toros Gazetesi hedefine doğru ilerliyor. Son yıllarda Adana gündemini belirleyen tek isim olan Toros gazetesi kadrosunda Adana’nın en güçlü kalemlerinden bir numara olan duayen gazeteci Erol Karataş, sivri kalemiyle yürekleri hoplatan İsmail Çevik, sayfa sekreteri ve haber yazma tekniği olarak üzerine isim olmayan Öner Yüzer, genç deneyimli muhabir gazeteci Murat Geğin ve gazetenin mutfağında olan bilgisayar tekniğini konuşturan Ahmet Kırmızıdal ve yine gazeteye gelen telefonları, gazetenin her şeyi olan sekreter sevda Pekuçar ile adeta Adana’da bomba haberleri ile uçuyorlar. Toros Gazetesi deneyimli kadrosu ile siyasilerin, yolsuzluk yapanların korkulu rüyası olmaya devam edecek.


 


Haber Tarihi : 5/30/2013

Okunma Sayısı : 395


 HABERE AİT YORUMLAR

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
KİMİN İÇİN ÖZGÜRLÜK?
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
TÜYAP İRTİFA KAYBEDİYOR
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
İnsan-Toprak İlişkileri ve 5 Aralık Dünya Toprak Günü
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
HEYECANLANMAYIN, SİZDEN TSIPRAS ÇIKMAZ
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
NEFSİNİ TANIYORMUSUN?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Her yer buz kesti
Erdal Özduran Erdal Özduran
Pervazsızca Dayatma,Sindirme Politikası Bu Olsa Gerek…
Murat DORUK Murat DORUK
NEREDESİN FİRUZE?
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.