ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - IŞİD ABD'li gazetecinin kafasını kesti!      - Korkunç infaza ABD'den cevap      - Fazla tuz beyin kanamasına davetiye çıkarıyor      - Bank Asya'nın 140 Milyonluk İşlemi SPK'ya Takıldı       ] Tarih :
Çelikcan ve Balcılar’ın hızına yetişilmiyor / 8/21/2014 YUMOŞ’UN ÖLÜM YIL DÖNÜMÜ / 8/21/2014 TEŞEKKÜRLER SÖZLÜ, TEŞEKKÜRLER ADAMHASAN / 8/21/2014 ATİNA’YI GÜZELLEŞTİREN AKROPOLİS / 8/21/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.168 2.1719
EUR 2.8813 2.8865
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 330
Bugün Gelen:1305
Toplam Ziyaret :7811852
   FAYDALI ADRESLER
BAYRAM’DA FATMAGÜL ŞIKLIĞI

Siyasetti erkek egemen hakim. Ama bu kanı gitgide kırılıyor. Şimdi kadınlarda politika yapıyor. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşiyor. Siyaset arenası bunlardan biri. Bayramın ilk günü Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Fatmagül Demet Sarı güzelliği ile damga vurdu. Zarif, güleryüzlü ve sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan Fatmagül Demet Sarı o gün siyasete ayrı bir güzellik kattı.

Fatmagül Demet Sarı bayramın ilk günü güzelliği ve kıyafeti ile ilgi odağı oldu. O gün bütün güzelliği ve şirinliği üzerinde olan Ak Parti Çukurova İlçesi Başkanı Fatma Gül Demet Sarı erkek siyasetçi içinde adeta bir çiçek gibi açtı. Kılığı, kıyafeti, makyajı ve saçının rengi, yüzünde güler açan tebesümü ile adeta bayram fırtınası estirdi gibi. Aslında kadının girdiği her yer güzelleşiyor anlam kazanıyor. Üstelik iktidar partisinde böylesine kariyerli bir iş kadının, bir hanımefendinin siyaset yapması partiye şahsiyet kazandırdığı gibi bir şans olarak nitelemekte mümkün.  Tabii bazıları inanmayacak Ak Parti’de siyaset yaptığına, ama gerçek bu.

Kim ne derse desin siyasetten uzak, bizde biraz magazin takılalım dedik. Fatmagül Demet Sarı Ak Parti Çukurova ilçe başkanı kadın siyasetçi imdadımıza yetişti ve bize biraz soluk aldırdı. Siyasi kimliğinin çok ötesinde bir afrodit  güzeldi ve güzelliği göz kamaştırdı. Herkes: “Bu kim bu kim” diyordu birbirine...  Hep böyle ol Sayın Sarı, hep böyle. Çünkü her alanda toplum olarak güzelliğe nefes almaya ihtiyacımız var.
 


Haber Tarihi : 11/22/2010

Okunma Sayısı : 461


 HABERE AİT YORUMLAR
Yorum Yazan :şakacı
Şaka gibi. Böyle yakamı olur yahu, partisini unutmuş herhalde valla bu fotoyu genel merkez görmesin diyeceğim ama... 7. sıra .....
Tarih : 2011-04-24 00:00:00

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
YA HZ.MUHAMMED (sav) NEREDESİN?
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
OKUMA YAZMASI OLMAYANLAR NASIL OY KULLANACAK?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
PROF. DR. NİMET ÖZDAŞ'IN VEFATI VE BİLİM POLİTKASINA KATKILARI
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
OYUN KURUCU ÜLKE
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
YAZIK OLUYOR İNSANLIĞA...
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
BİR BİLSENİZ
Murat DORUK Murat DORUK
BİZİMKİLER
Tolga ÇAĞLAR Tolga ÇAĞLAR
SİNEKLİ CENNET
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.