ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - FURKAN VAKFI 20.YILI ÖZEL PROGRAMINA DAVET      - TERİM VE SÖZLÜ ÜÇ,BEŞ LAFIN BELİNİ KIRDILAR      - BİR HABER, 6 FARKLI YAKLAŞIM      - MÜLKİYELİ’NİN CV’Sİ BELEDİYE’DEN GEÇTİ Mİ?       - Irak Ordusu'ndan IŞİD'e Darbe      - Demirtaş: Kürtler tehdit değil       ] Tarih :
MÜLKİYELİ’NİN CV’Sİ BELEDİYE’DEN GEÇTİ Mİ?  / 10/31/2014 BİR HABER, 6 FARKLI YAKLAŞIM / 10/31/2014 TERİM VE SÖZLÜ ÜÇ,BEŞ  LAFIN BELİNİ KIRDILAR / 10/31/2014 PEYGAMBER EFENDİMİZİN GÜNLÜK YAŞAMI / 10/31/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.2171 2.2211
EUR 2.7902 2.7952
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 413
Bugün Gelen:3710
Toplam Ziyaret :8304720
   FAYDALI ADRESLER
BAYRAM’DA FATMAGÜL ŞIKLIĞI

Siyasetti erkek egemen hakim. Ama bu kanı gitgide kırılıyor. Şimdi kadınlarda politika yapıyor. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşiyor. Siyaset arenası bunlardan biri. Bayramın ilk günü Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Fatmagül Demet Sarı güzelliği ile damga vurdu. Zarif, güleryüzlü ve sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan Fatmagül Demet Sarı o gün siyasete ayrı bir güzellik kattı.

Fatmagül Demet Sarı bayramın ilk günü güzelliği ve kıyafeti ile ilgi odağı oldu. O gün bütün güzelliği ve şirinliği üzerinde olan Ak Parti Çukurova İlçesi Başkanı Fatma Gül Demet Sarı erkek siyasetçi içinde adeta bir çiçek gibi açtı. Kılığı, kıyafeti, makyajı ve saçının rengi, yüzünde güler açan tebesümü ile adeta bayram fırtınası estirdi gibi. Aslında kadının girdiği her yer güzelleşiyor anlam kazanıyor. Üstelik iktidar partisinde böylesine kariyerli bir iş kadının, bir hanımefendinin siyaset yapması partiye şahsiyet kazandırdığı gibi bir şans olarak nitelemekte mümkün.  Tabii bazıları inanmayacak Ak Parti’de siyaset yaptığına, ama gerçek bu.

Kim ne derse desin siyasetten uzak, bizde biraz magazin takılalım dedik. Fatmagül Demet Sarı Ak Parti Çukurova ilçe başkanı kadın siyasetçi imdadımıza yetişti ve bize biraz soluk aldırdı. Siyasi kimliğinin çok ötesinde bir afrodit  güzeldi ve güzelliği göz kamaştırdı. Herkes: “Bu kim bu kim” diyordu birbirine...  Hep böyle ol Sayın Sarı, hep böyle. Çünkü her alanda toplum olarak güzelliğe nefes almaya ihtiyacımız var.
 


Haber Tarihi : 11/22/2010

Okunma Sayısı : 495


 HABERE AİT YORUMLAR
Yorum Yazan :şakacı
Şaka gibi. Böyle yakamı olur yahu, partisini unutmuş herhalde valla bu fotoyu genel merkez görmesin diyeceğim ama... 7. sıra .....
Tarih : 2011-04-24 00:00:00

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
BİZDE HER ŞEY PARA
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
IŞİD MİŞİT KAYNADI HER YER...
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Çalışma Şartları ve Özlükler Akademi ve Bilimin Altyapısını Oluşturmaktadır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
BU KAFADAN SADECE MARAZA ÇIKAR
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
SİZ ZİKİRİ NE SANIYORSUNUZ Kİ?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
NİĞDE’YE GİTTİM, AKLIM ANTALYA’DA KALDI
Erdal Özduran Erdal Özduran
Yüce Türk Milleti, Devletine Sonuna Kadar Güveniyor.
Murat DORUK Murat DORUK
KÖMÜR KARASI-ÖMÜR YARASI
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
MÜLKİYELİ’NİN CV’Sİ BELEDİYE’DEN GEÇTİ Mİ?
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.