ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Göktaşı, Dünya'yı Teğet Geçti      - Türkiye'nin Nüfusu 2014'te 77 Milyonu Geçti      - Aleksis Çipras İlk Darbeyi Çin'e Vuracak       ] Tarih :
İRAN'IN BİLİNMEYEN YÖNÜ (ŞİRAZ) / 1/29/2015 Cola’ya rakip Portakal geliyor! / 1/29/2015 ÇUGİAD YİNE YAPTI YAPACAĞINI / 1/29/2015 İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ (ŞİRAZ) / 1/29/2015
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.3621 2.3664
EUR 2.6821 2.6869
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 1142
Bugün Gelen:3188
Toplam Ziyaret :9037348
   FAYDALI ADRESLER
BAYRAM’DA FATMAGÜL ŞIKLIĞI

Siyasetti erkek egemen hakim. Ama bu kanı gitgide kırılıyor. Şimdi kadınlarda politika yapıyor. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşiyor. Siyaset arenası bunlardan biri. Bayramın ilk günü Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Fatmagül Demet Sarı güzelliği ile damga vurdu. Zarif, güleryüzlü ve sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan Fatmagül Demet Sarı o gün siyasete ayrı bir güzellik kattı.

Fatmagül Demet Sarı bayramın ilk günü güzelliği ve kıyafeti ile ilgi odağı oldu. O gün bütün güzelliği ve şirinliği üzerinde olan Ak Parti Çukurova İlçesi Başkanı Fatma Gül Demet Sarı erkek siyasetçi içinde adeta bir çiçek gibi açtı. Kılığı, kıyafeti, makyajı ve saçının rengi, yüzünde güler açan tebesümü ile adeta bayram fırtınası estirdi gibi. Aslında kadının girdiği her yer güzelleşiyor anlam kazanıyor. Üstelik iktidar partisinde böylesine kariyerli bir iş kadının, bir hanımefendinin siyaset yapması partiye şahsiyet kazandırdığı gibi bir şans olarak nitelemekte mümkün.  Tabii bazıları inanmayacak Ak Parti’de siyaset yaptığına, ama gerçek bu.

Kim ne derse desin siyasetten uzak, bizde biraz magazin takılalım dedik. Fatmagül Demet Sarı Ak Parti Çukurova ilçe başkanı kadın siyasetçi imdadımıza yetişti ve bize biraz soluk aldırdı. Siyasi kimliğinin çok ötesinde bir afrodit  güzeldi ve güzelliği göz kamaştırdı. Herkes: “Bu kim bu kim” diyordu birbirine...  Hep böyle ol Sayın Sarı, hep böyle. Çünkü her alanda toplum olarak güzelliğe nefes almaya ihtiyacımız var.
 


Haber Tarihi : 11/22/2010

Okunma Sayısı : 522


 HABERE AİT YORUMLAR
Yorum Yazan :şakacı
Şaka gibi. Böyle yakamı olur yahu, partisini unutmuş herhalde valla bu fotoyu genel merkez görmesin diyeceğim ama... 7. sıra .....
Tarih : 2011-04-24 00:00:00

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
KİMİN İÇİN ÖZGÜRLÜK?
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
TÜYAP İRTİFA KAYBEDİYOR
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
İnsan-Toprak İlişkileri ve 5 Aralık Dünya Toprak Günü
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
HEYECANLANMAYIN, SİZDEN TSIPRAS ÇIKMAZ
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
NEFSİNİ TANIYORMUSUN?
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
Her yer buz kesti
Erdal Özduran Erdal Özduran
Pervazsızca Dayatma,Sindirme Politikası Bu Olsa Gerek…
Murat DORUK Murat DORUK
NEREDESİN FİRUZE?
GOLGE ADAM GOLGE ADAM
UFUĞU GÖREMEYEN TEKİNSİZ DANIŞMAN!
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.