ANA SAYFA
EKONOMİ SİYASET GÜNCEL DÜNYA MAGAZİN KÜLTÜR SANAT SPOR SAĞLIK SÖYLEŞİ POLİTİKA RADARI
Son Dakika : [ - Die Welt: Türkiye Gizlice Atom Bombası Yapıyor      - IŞİD, Operasyondan Suudi Arabistan'ı Sorumlu Tuttu      - Kanserin Yeni Tedavisi: Kemoterapi Banyosu      - SARIÇAM KENT KONSEYİ KURULDU       ] Tarih :
21. ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ’NDE 
KAZANANLAR BELLİ OLDU / 9/23/2014 İRAN'IN BİLİNMEYEN YÜZÜ II / 9/23/2014 İŞTE SELANİK VE SOFİA / 9/23/2014 ADANA'DA RAMAZAN AĞAR RÜZGARI ESTİ / 9/23/2014
KÜNYEMİZ
   E-gazete

   HAVA DURUMU
ADANA
   PİYASA
Alış satış
USD 2.2319 2.236
EUR 2.8745 2.8797
   E- BÜLTEN
 
  AKTİF ZİYARETÇİ
Aktif Ziyaretçi : 84
Bugün Gelen:6602
Toplam Ziyaret :8049390
   FAYDALI ADRESLER
BAYRAM’DA FATMAGÜL ŞIKLIĞI

Siyasetti erkek egemen hakim. Ama bu kanı gitgide kırılıyor. Şimdi kadınlarda politika yapıyor. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşiyor. Siyaset arenası bunlardan biri. Bayramın ilk günü Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Fatmagül Demet Sarı güzelliği ile damga vurdu. Zarif, güleryüzlü ve sempatik davranışlarıyla ilgi odağı olan Fatmagül Demet Sarı o gün siyasete ayrı bir güzellik kattı.

Fatmagül Demet Sarı bayramın ilk günü güzelliği ve kıyafeti ile ilgi odağı oldu. O gün bütün güzelliği ve şirinliği üzerinde olan Ak Parti Çukurova İlçesi Başkanı Fatma Gül Demet Sarı erkek siyasetçi içinde adeta bir çiçek gibi açtı. Kılığı, kıyafeti, makyajı ve saçının rengi, yüzünde güler açan tebesümü ile adeta bayram fırtınası estirdi gibi. Aslında kadının girdiği her yer güzelleşiyor anlam kazanıyor. Üstelik iktidar partisinde böylesine kariyerli bir iş kadının, bir hanımefendinin siyaset yapması partiye şahsiyet kazandırdığı gibi bir şans olarak nitelemekte mümkün.  Tabii bazıları inanmayacak Ak Parti’de siyaset yaptığına, ama gerçek bu.

Kim ne derse desin siyasetten uzak, bizde biraz magazin takılalım dedik. Fatmagül Demet Sarı Ak Parti Çukurova ilçe başkanı kadın siyasetçi imdadımıza yetişti ve bize biraz soluk aldırdı. Siyasi kimliğinin çok ötesinde bir afrodit  güzeldi ve güzelliği göz kamaştırdı. Herkes: “Bu kim bu kim” diyordu birbirine...  Hep böyle ol Sayın Sarı, hep böyle. Çünkü her alanda toplum olarak güzelliğe nefes almaya ihtiyacımız var.
 


Haber Tarihi : 11/22/2010

Okunma Sayısı : 473


 HABERE AİT YORUMLAR
Yorum Yazan :şakacı
Şaka gibi. Böyle yakamı olur yahu, partisini unutmuş herhalde valla bu fotoyu genel merkez görmesin diyeceğim ama... 7. sıra .....
Tarih : 2011-04-24 00:00:00

  YAZARLAR
Fatoş TEKBAŞ Fatoş TEKBAŞ
BAKANA SORMAK İSTERDİM
Fatih TEKBAŞ Fatih TEKBAŞ
BIRAKALIM ÖLSÜNLER Mİ?
Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ Prof.Dr. İbrahim ORTAŞ
Çalışma Şartları ve Özlükler Akademi ve Bilimin Altyapısını Oluşturmaktadır
Nihat KAŞIKÇI Nihat KAŞIKÇI
GÜÇLÜ TÜRKİYE’DEN KORKMAYIN
Doğan KUŞMAN Doğan KUŞMAN
KEŞKE MECZUB OLSANIZ.
YUMOŞ ve MİNİK yazıyor YUMOŞ ve MİNİK yazıyor
İSLAM’IN HAYVANLAR ALEMİNE BAKIŞI IV
Murat DORUK Murat DORUK
ARMUDUN ÇEŞİTLERİ
 
  FOTOĞRAF GALERİSİ
Tüm Hakları Saklıdır.